Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (2)Книжкові видання та компакт-диски (6)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>A=Островська К$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 22
Представлено документи з 1 до 20
...

      
Категорія:    
1.

Островська К. О. 
Взаємозв'язок образу "Я", самооцінки і ціннісних орієнтацій молодших школярів : Автореф. дис... канд. психол. наук : 19.00.07 / К. О. Островська; Ін-т психології ім. Г.С.Костюка АПН України. - К., 2003. - 20 c. - укp.

Теоретично обгрунтовано та експериментально виявлено залежність вибору змістових характеристик ціннісних орієнтацій молодшими школярами від різних показників їх самооцінки та індивідуально-особистісних характеристик. Виділено чотири типи особистості учнів молодших класів на основі вибору ними пріоритетних цінностей. Розроблено програму діяльності шкільного психолога стосовно розвитку самосвідомості молодшого школяра.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю983.723.02 + Ю952.2-734 + Ч421.331.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА323644 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Грабовська С. Л. 
Психологічні особливості ставлення учнів загальноосвітньої школи до інклюзивного навчання / С. Л. Грабовська, К. О Островська // Пробл. заг. та пед. психології : зб. наук. пр. - 2011. - 13, Ч. 5. - С. 77-85. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Відзначено, що залучення дітей з особливими освітніми потребами до загальноосвітнього середовища на теперішньому етапі розвитку українського суспільства носить стихійний характер. Розглянуто одну з головних умов ефективності інклюзивного процесу, якою є психолого-педагогічна робота, спрямована на формування у здорових учнів адекватних уявлень про однолітків з порушеннями психофізичного розвитку. Проведено дослідження, спрямоване на виявлення особливостей ставлення учнів загальноосвітніх шкіл до навчання разом з дітьми з особливими освітніми потребами. Для дослідження було опитано 45 учнів п’ятих класів. Виявлено готовність до навчання з дитиною з особливими освітніми потребами в одному класі, що може свідчити про загальну тенденцію позитивного ставлення до інклюзивного навчання. Зроблено висновок, що результат включення дітей з особливими освітніми потребами залежить не лише від характеру і міри наявних в них порушень та ефективності навчальних програм та технологій, але і ставлення до таких дітей збоку соціального оточення, і перш за все, того оточення, до якого дитина належить. Перехід дитини з особливостями психофізичного розвитку з дитинства в доросле життя, підготовка до самостійного життя та діяльності є першочерговим завданням процесу інклюзії.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю984.030.2-7 + Ч430.221.05

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж70437 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Островська К. О. 
Психологічні основи формування соціальних компетенцій дітей з аутистичними порушеннями : автореф. дис. ... д-ра психол. наук : 19.00.08 / К. О. Островська; Нац. пед. ун-т ім. М.П. Драгоманова. - К., 2013. - 41 c. - укp.

Проаналізовано основні аспекти формування соціальних компетенцій у дітей зі спектром аутистичних порушень. Зазначено, що для формування соціальних компетенцій науково-методологічно обгрунтовано такі стадії: діагностика, соціальна адаптація, соціалізація, формування соціальних компетенцій. У діагностичному блоці представлено основні вітчизняні та зарубіжні методи діагностики порушень у дітей як передумов формування соціальних компетенцій. Надано модель формування соціальних компетенцій дітей, яка враховує взаємозв'язок когнітивного, діяльнісного, морально-ціннісного та особистісного компонентів соціальної компетентності. Доведено залежність рівня сформованості соціальних компетенцій від ступеня аутизму та інтелектуального віку дитини. Показано, що на ранній стадії функціональності дитини формування соціальних компетенцій необхідно будувати на розвитку когнітивного та діяльнісного компонентів, які дозволяють розвинути та закріпити образ "Я" і самоідентифікацію дитини. Запропоновано систему адаптації навчального середовища (педагоги, психологи, батьки, персональні асистенти, волонтери) для підвищення ефективності формування соціальних компетенцій у дітей.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю948.4-734 + Ю949.28 + Р733.64-57

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА402477 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Островська К. Ю. 
Розробка COM-бібліотеки для низькопрофільного біоптичного сканеру-ваг з використанням Active Template Library / К. Ю. Островська, Є. В. Островський // Систем. технології. - 2014. - № 4. - С. 98-104. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Разработана COM-библиотека для работы с низкопрофильными биоптическими сканер-весами NCR-7874, используя Active Template Library. Реализован функционал считывания штрих-кода, передаваемого низкопрофильному биоптическому сканеру-весам NCR-7874. Реализован функционал для считывания веса товара, размещенного на весах. Предусмотрена возможность регистрации COM-библиотеки для работы с низкопрофильными биоптическими сканер-весами NCR-7874.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ж108.3-52

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Островська К. Ю. 
Розробка розширення підрахунку "Втраченого часу" в INTERNET / К. Ю. Островська // Систем. технології. - 2015. - № 3. - С. 117-123. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розроблено розширення для Google Chrome для підрахунку "Втраченого часу" в Інтернет. Це розширення підраховує час, проведений на сайтах, з можливістю визначення відвіданих сайтів за категоріями: корисний час або втрачений час.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.312.1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
6.

Островська К. Ю. 
Програмна реалізація методів нейромережевого прогнозування в задачах металургійної динаміки / К. Ю. Островська, О. І. Михальов, Н. С. Прядко // Систем. технології. - 2015. - № 4. - С. 40-48. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.

Визначено спеціальний метод побудови та оцінки моделі прогнозування. Нейронні мережі є дуже потужним інструментом для роботи в прогнозуванні, але для освоєння цієї технології потрібно витратити часу вже точно не менше, ніж на освоєння технічного аналізу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К3 с116

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
7.

Островська К. Ю. 
Розробка алгоритму асинхронної реплікації для побудови РБД з заданою топологією / К. Ю. Островська, Є. В. Островський, С. В. Волков // Систем. технології. - 2016. - № 2. - С. 87-91. - Бібліогр.: 2 назв. - укp.

Розглянуто моделі синхронної та асинхронної реплікації розподілених баз даних з заданою топологією. Розроблено алгоритм асинхронної реплікації для побудови РБД з заданою топологією.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.611

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
8.

Островська К. Ю. 
Розробка системи інтеграції Інтернет-контенту для дослідження конкурентного середовища ринку праці / К. Ю. Островська, І. В. Стовпченко, А. І. Андрєєв // Систем. технології. - 2016. - № 4. - С. 76-82. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Сформульовано критерії оцінювання систем інформаційного моніторингу, до яких належать як критерії функціональної частини, так і критерії оцінювання інтерфейсу. Спроектовано та розроблено повнофункціональну систему інформаційного моніторингу середовища ринку праці за обраною технологією, яка пропонується як вбудований модуль до сайту.


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)240.523.3 ф

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
9.

Островська К. Ю. 
Розробка фаззи-моделі для оцінки впливу факторів процесу на властивості самовідновлених окатишів / К. Ю. Островська // Систем. технології. - 2017. - № 3. - С. 97-105. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Досліджено та розроблено фаззи-модель для оцінки впливу факторів процесу на властивості самовідновлених окатишів. В результаті розробки та дослідження фаззи-моделі для оцінки впливу факторів процесу на властивості самовідновлених окатишів є можливість зробити висновок, що процес нечіткого моделювання передбачає аналіз результатів нечіткого виводу при різних значеннях вхідних змінних з метою встановлення адекватності розробленої нечіткої моделі.


Індекс рубрикатора НБУВ: К301.31-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
10.

Островська К. Ю. 
Розробка модулю розширення керування макросами для Microsoft Excel засобами C / К. Ю. Островська, Є. В. Островський // Систем. технології. - 2017. - № 4. - С. 63-70. - Бібліогр.: 3 назв. - укp.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.681

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 



      
Категорія:    
11.

Островська К. О. 
Психологічні особливості педагогів із різним рівнем альтруїзму / К. О. Островська // Психол. перспективи : зб. наук. пр. - 2015. - Вип. 26. - С. 232-241. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Проведено порівняння особистісних показників корекційних педагогів і вчителів загальноосвітніх шкіл. Згідно з результатами порівняльного аналізу показників у групах корекційних педагогів і педагогів загальноосвітніх шкіл установлено, що: у групі корекційних педагогів вищий рівень прояву альтруїстичної спрямованості; у групі корекційних педагогів переважає спрямованість на практичну діяльність, а в педагогів загальноосвітньої школи - спрямованість на спілкування; корекційні педагоги більше орієнтовані на працю та її результат, на альтруїзм і домінувальну позицію у своєму оточенні. Учителі загальноосвітніх навчальних закладів натомість націлені на процес діяльності, отримання матеріальних благ, егоїзм, що веде до свободи; визначено методи, якими послуговуються педагоги для досягнення своїх життєвих цілей. Так, учителі загальноосвітніх шкіл досягають упевненості в собі, якщо почуваються достатньо освіченими, тому пріоритетним способом досягнення своїх цілей вважають пізнання й комунікацію. Корекційні педагоги як стратегію своєї діяльності обирають терпимість. За рахунок співчутливого ставлення до інших, свого альтруїзму, готовності на романтичні альтруїстичні вчинки, інколи пов'язані навіть з небезпекою, вони здобувають собі прихильність серед оточення, визнання. Далі у своїй практичній діяльності вони використовують свій альтруїзм для досягнення позиції домінування, влади, яка опирається на набутий авторитет, щоб через тривалу працю досягнути бажаною результату - корекції розвиткових відхилень учня. Згідно з результатами порівняльного аналізу за критерієм Шеффе встановлено, що в корекційних педагогів із середнім рівнем альтруїзму вищий рівень прояву терпеливості, чуйності й спрямованості на справу, ніж у групах педагогів із високим і низьким рівнями альтруїзму.


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю98

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж71450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
12.

Островська К. Ю. 
Реалізація Remote Dictionary Server з використанням мови Python / К. Ю. Островська, Є. В. Островський, І. В. Кліопа // Систем. технології. - 2018. - № 2. - С. 116-122. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Ппрограмно реалізовано Redis використовуючи мову Python. Завдяки високій швидкості і простоті Redis часто використовується для мобільних і інтернет-додатків, ігор, рекламних платформ та ін. В тих випадках, коли необхідна максимально можлива продуктивність.


Індекс рубрикатора НБУВ: З973-018.41

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
13.

Островська К. Ю. 
Алгоритми нечіткої кластеризації для аналізу металографічних зображень / К. Ю. Островська, О. І. Михальов, А. І. Черевко // Систем. технології. - 2018. - № 4. - С. 77-85. - Бібліогр.: 5 назв. - укp.

Реалізовано два алгоритми нечіткої кластеризації: с-середніх та субтрактивний метод нечіткої кластеризації для зразка мікроструктури металографічного зображення x100, зразок N 12 (плавка N 22325), полоса мартенситу.


Індекс рубрикатора НБУВ: К204.011

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
14.

Островська К. М. 
Поширення паління та його вплив на функцію зовнішнього дихання серед студентів-медиків / К. М. Островська, А. М. Долішній, О. І. Варунків // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2017. - № 7. - С. 92-96. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Проблема паління - актуальна на сьогодні для близько 1,2 млрд осіб в усьому світі, а від хвороб, спричинених палінням, у світі щороку помирають близько 6 млн. осіб. Проблемі поширення паління у юному віці присвячено багато наукових праць. На жаль, вперше за останні роки в Україні зросла кількість курців серед підлітків 14 - 17 років. Мета дослідження - оцінка поширення паління серед студентів першого курсу медичного факультету ІФНМУ. Обстежено 74 студенти першого курсу шляхом анонімного анкетування. З метою дослідження функції зовнішнього дихання (ФЗД) використовували пікфлоуметрію за допомогою пікфлоуметра. За результатами дослідження встановлено, що серед чоловічої статі курців було 40,6 %, а серед жіночої - 7,1 %. Причому з віком відсоток курців у двох групах зростав. Також встановлено, що кількість студентів чоловічої статі, що мають зниження показників ФЗД за даними пікової швидкості видиху, серед курців є більшою в середньому на 13,0 %, ніж в осіб, що не палять. Серед жінок, що не палять, нормальний показник за даними пікфлоуметрії встановлено у 40,7 % 17-річних і 50,0 % 18-річних студентів. Відсутність репрезентативних даних не надала можливості провести аналогічний аналіз серед дівчат-курців. Проаналізувавши отримані дані, зроблено висновок, що у віці 17 - 18 років (досягнення повноліття) кількість курців серед чоловіків зростає в 1,52 разу, а серед жінок - у 2,53 разу. За даними пікфлоуметрії паління може бути одним із факторів, що негативно впливає на функцію легень.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)028 + Р645.021.19 + Р252.721

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
15.

Островська К. Ю. 
Дослідження технічних індикаторів для оптимальної стратегії біржевого ринку з використанням Python та бібліотеки Ta-lib / К. Ю. Островська, Н. О. Кислова, О. О. Головацький // Систем. технології. - 2018. - № 5. - С. 71-80. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Розглянуто дві стратегії, які побудовано на найпопулярніших індикаторах технічного аналізу MACD - Moving Average Convergence/Divergence, RSI - осцилятори Relative Strength Index - "Індекс відносної сили" та EMA - експоненціальне ковзне середнє. Результати показали, що обидві стратегії збиткові у зв'язку з тим, що ринок крипто-валют має велику волатильність.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229.5ф

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
16.

Островська К. Ю. 
Дослідження індикатору MACD та back-testing різних стратегій / К. Ю. Островська, О. В. Костюк, Д. А. Краснощок // Систем. технології. - 2018. - № 5. - С. 105-113. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Досліджено використання індикатору технічного аналізу MACD для back-testing різних стратегій. Результати back-testing показали, що в голому вигляді індикатор MACD не підходить для створення незліченного багатства.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229.5ф

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
17.

Островська К. Ю. 
Дослідження технічного індикатору MACD та програмна реалізація функції для прийняття рішень / К. Ю. Островська // Систем. технології. - 2019. - № 4. - С. 155-168. - Бібліогр.: 4 назв. - укp.

Програмно реалізовано функцію для прийняття рішень на баржевому ринку, проведено тестування то дослідження індикатору MACD.


Індекс рубрикатора НБУВ: У526.229.5ф

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
18.

Савеліхіна І. О. 
Методологія викладання курсу пульмонології студентам з іноземною формою навчання / І. О. Савеліхіна, К. М. Островська, О. І. Варунків, М. О. Кулинич-Міськів, Г. З. Корж, М. М. Островський // Прикарпат. вісн. НТШ. Сер. Пульс. - 2018. - № 7/8. - С. 96-100. - Бібліогр.: 6 назв. - укp.

У системі освіти України реалізується концепція підготовки лікарів, розроблена відповідно до вимог Всесвітньої Федерації медичного освіти і основних положень Болонського процесу. Одним із учасників проведення реформ та інновацій в медицині України є Івано-Франківський національний медичний університет. Сучасний рівень навчання змінює види і форми викладання, умовами якого є мотивація, динамічність, гнучкість, активізація мислення, прийняття рішення у конкретних ситуаціях. Поряд із активізацією навчання завдяки фаховій і педагогічній майстерності викладачів по використанню передових технологій, щодня впроваджуються нові методики занять, що підвищують мотивацію, професіоналізм, активність студентів, приносять більшу результативність. У нашій державі є всі умови, які б формували в майбутніх медиків зацікавленість у здобутті професії, прагнення до самовдосконалення та висувають на перший план питання підвищення якості професійної підготовки. Для підвищення рейтингу та рівня вищої освіти в Україні не останню роль відіграє позитивна динаміка у кількості студентів, що опановують вищу медичну освіту англійською мовою. Окреслено особливості викладання курсу пульмонології студентам із англомовною формою навчання. Відзначено позитивну роль нових комп'ютерних технологій навчального процесу в організації самостійної роботи студента протягом навчального часу. Придбані знання в галузі пульмонології будуть сприяти формуванню клінічного мислення та підвищенню якості підготовки і конкурентоспроможності лікаря.


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)р3-33 пульмонологія

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж73616 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
19.

Островська К. Ю. 
Інтелектуальна система аналізу якості тексту з використанням машинного навчання / К. Ю. Островська, Н. О. Кислова, Г. Ю. Станчиць, І. В. Стовпченко // Систем. технології. - 2019. - № 5. - С. 197-211. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Висвітлено питання проектування інтелектуальної системи аналізу якості тексту з використанням машинного навчання, а саме розробки програмного продукту, що надає змогу оцінювати якість текстів по ряду критеріїв. Мета роботи - створення програмного продукту, який надав би змогу проводити якісний аналіз текстів відповідно до низки критеріїв. Представлено результати тестування і дослідження даного програмного продукту, в результаті чого було визначено найбільш ефективні моделі з одержаних у процесі розробки програми.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.620 + Ш111.2

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
20.

Островська К. Ю. 
Дослідження продуктивності методів нормалізації об'ємних даних / К. Ю. Островська, Р. В. Бедай // Систем. технології. - 2020. - № 3. - С. 165-175. - Бібліогр.: 9 назв. - укp.

Досліджено продуктивність методів нормалізації об'ємних даних. Робота відноситься до області обробки експериментальних і статистичних даних, яка полягає у перетворенні вхідного набору даних у вихідний в конкретному інтервалі (нормалізація). Досліджено актуальні на сьогоднішній день методи нормалізації з метою їх застосування для нормалізації числових даних зі збереженням співвідношення. Розроблено бібліотеку, яка реалізує певні методи, що надає змогу нормалізувати і візуалізувати вихідні дані.


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.6

Рубрики:

Шифр НБУВ: Ж69472 Пошук видання у каталогах НБУВ 
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського